Opis rozwiązania
Sprężarka śrubowa 20 KM 15 kW do przemysłu laserowego
Opis przedmiotu
| Uprzejmy: | Sprężarka śrubowa magnetyczna z wtryskiem oleju |
| Woltaż: | 380V/50HZ/3P, 220V/60HZ/3P, 400V/50HZ/3P, 415V/50HZ/3P lub według wymagań klienta |
| Siła robocza: | 7 barów/8 barów/10 barów |
| Konfiguracja zasilania silnika elektrycznego: | 18,5~110 kW |
| Cień: | Niebieski |
| Technika pchania: | Relacja zwężenia napędzana bezpośrednio |
| Wykończenie powietrza: | Istotna skuteczność Airend |
| Znak firmowy: | SCR |
| Pakiet transportowy: | Zwykłe opakowanie drewniane |
| Dostępny certyfikat: | CE, ISO, UL, ASME, GHOST |
| Pochodzenie: | ZheJiang, Chiny |
| oprogramowanie: | Pakowanie, Portretowanie, Precyzyjne galwanizowanie, Przygotowywanie |
Zalety:
1. Najnowsza współpraca technologiczna Chin i Japonii, wysoka niezawodność.
2. Silnik z magnesami trwałymi chłodzony olejem.
3. Filtr powietrza o stopniu ochrony IP65 i dużej wytrzymałości, odpowiedni do pracy w atmosferze o dużym zapyleniu.
4. IE4 Skuteczność efektywność motoryczna.
5. Tryb oszczędzania energii, wykonywany tylko podczas ładowania.
sześć. Szeroki zakres częstotliwości 25%-100%.
7. Wysokiej jakości substancja magnetyczna odporna na temperaturę znacznie powyżej 180ºC.
8. Niezawodny dostawca silników PM z Włoch.
dziewięć. Natychmiastowe połączenie stożkowe, brak spadku mocy elektrycznej przekładni, łatwa konserwacja.
dziesięć. Monitor PLC ze wstępnie ustawionym planem operacyjnym, znacznie bardziej inteligentne zarządzanie.
11. Dwa silniki główne i silnik wspomagający są sterowane inwerterowo, co zapewnia bardziej precyzyjne sterowanie.
12. Łatwy w konfiguracji i obsłudze.
trzynaście. Doskonała wytrzymałość, zachowuje do znacznie więcej niż 30-40%.
Obraz szczegółowy
Silnik PM wyższej jakości
Uzwojenie silnika wykorzystuje nową innowację technologiczną w postaci próżniowego zalewania żywicą epoksydową, co zwiększa przewodność cieplną i izolację silnika
Zautomatyzowane przetwarzanie żywicy epoksydowej w próżni zwiększa jakość silnika
Nowa technologia uszczelniania nawijania polega na uszczelnieniu go żywicą epoksydową, co zapewnia lepsze bezpieczeństwo nawijania.
Izolacja najwyższej jakości, odporność do 180 stopni, wbudowane zabezpieczenie PTC.
Filtr powietrza PM MOTOR COOLING SCR o dużej wytrzymałości
Chłodzenie cieczą, silnik PM IP65.
Niezależny układ chłodzenia.
Program SEPARATION o wyższej efektywności
Konstrukcja i styl zbiornika na olej cyklonowy gwarantują wyższą skuteczność separacji.
Pierwsza faza mechanicznej separacji odśrodkowej.
2. etap to separator oleju o wyższej wydajności.
Żywotność separatora oleju 4000 godzin.
Zawartość oleju jest mniejsza niż 3PPM.
Najnowszy falownik V/F
* Najnowszy falownik V/F.
* Falownik z certyfikatem CE/UL.
* Każdy silnik jest sterowany falownikiem.
* Niezawodny model inwertera sprawdzony na rynku.
* Wsparcie wykwalifikowanych usług.
* Automatyczna zmiana tempa sprężarki w celu dopasowania do zapotrzebowania na powietrze, co pomaga zachować doskonałą wytrzymałość
Jak wybrać?
| Numer projektu | Ciśnienie robocze bar |
Zdolność (moda) m3/min |
Energia kw |
Projektowanie jazdy Metoda chłodzenia |
Ilość szumu dB |
Średnica wylotu | Nadwaga kg |
Wymiar mm |
| YCR7.5 | siedem | jeden, dwa | 7.pięć | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (wspólne) |
63 | G3/4″ | 400 | 890*560*840 |
| osiem | jeden.1 | |||||||
| dziesięć | jeden. | |||||||
| dwanaście | .8 | |||||||
| YCR11 | siedem | 1. osiem | 11 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (wspólne) |
64 | G3/4″ | 460 | 1050*690*1080 |
| 8 | jeden,6 | |||||||
| dziesięć | 1.5 | |||||||
| 12 | 1.trzy | |||||||
| YCR15 | 7 | dwa,6 | 15 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (wspólne |
65 | G3/4″ | 500 | 1050*690*1080 |
| osiem | dwa,4 | |||||||
| dziesięć | dwa.1 | |||||||
| 12 | jeden,8 | |||||||
| YCR22 | 7 | 3.siedem | 22 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
65 | G1″ | 550 | 1350*780*1250 |
| osiem | 3.5 | |||||||
| 10 | 3.jeden | |||||||
| 12 | 2.siedem | |||||||
| YCR30 | 7 | 5.trzy | 30 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
67 | G1-1/2″ | 940 | 1420*900*1425 |
| 8 | pięć.1 | |||||||
| dziesięć | cztery,6 | |||||||
| 12 | 3.9 | |||||||
| YCR37 | siedem | 6.5 | 37 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
67 | G1-1/2″ | 1000 | 1420*900*1425 |
| osiem | sześć, dwa | |||||||
| 10 | pięć.6 | |||||||
| dwanaście | cztery,9 | |||||||
| YCR45 | 7 | osiem.jeden | 45 | Pchany bezpośrednio Chłodzenie powietrzem |
70 | G1-1/2″ | 1050 | 1750*1100*1700 |
| 8 | siedem,5 | |||||||
| 10 | 7. | |||||||
| dwanaście | sześć. | |||||||
| YCR55 | 7 | 10.5 | 55 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
73 | G2″ | 1500 | 1750*1100*1700 |
| 8 | dziesięć | |||||||
| 9 | 9. | |||||||
| 12 | 8. | |||||||
| YCR75 | siedem | 14.3 | 75 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
75 | G2″ | 1700 | 1750*1100*1700 |
| 8 | trzynaście. | |||||||
| 10 | 11. osiem | |||||||
| dwanaście | dziesięć,5 |
|
USA $350-18,978 / Sztuka | |
1 sztuka (Min. zamówienie) |
###
| Styl smarowania: | Smarowany |
|---|---|
| Układ chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Źródło zasilania: | Zasilanie prądem zmiennym |
| Pozycja cylindra: | Kątowy |
| Typ konstrukcji: | Typ zamknięty |
| Typ instalacji: | Typ stacjonarny |
###
| Personalizacja: |
Dostępny
|
|---|
###
| Typ: | Sprężarka śrubowa z wtryskiem oleju i magnesami trwałymi |
| Woltaż: | 380V/50HZ/3P, 220V/60HZ/3P, 400V/50HZ/3P, 415V/50HZ/3P lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Ciśnienie robocze: | 7 barów/8 barów/10 barów |
| Zainstalowana moc silnika: | 18,5~110 kW |
| Kolor: | Niebieski |
| Metoda napędzana: | Połączenie stożkowe z napędem bezpośrednim |
| Koniec sprężonego powietrza: | Wysokowydajny blok sprężonego powietrza |
| Znak firmowy: | SCR |
| Pakiet transportowy: | Standardowe opakowanie drewniane |
| Dostępny certyfikat: | CE, ISO, UL, ASME, GHOST |
| Pochodzenie: | Szanghaj, Chiny |
| aplikacja: | Pakowanie, Malowanie, Precyzyjne Galwanizowanie, Przygotowywanie |
###
| Numer modelu | Ciśnienie robocze bar |
Pojemność (FAD) m3/min |
Moc kw |
Model jazdy Metoda chłodzenia |
Poziom hałasu dB |
Średnica wylotu | Waga kg |
Wymiar mm |
| YCR7.5 | 7 | 1.2 | 7.5 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (standard) |
63 | G3/4" | 400 | 890*560*840 |
| 8 | 1.1 | |||||||
| 10 | 1.0 | |||||||
| 12 | 0.8 | |||||||
| YCR11 | 7 | 1.8 | 11 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (standard) |
64 | G3/4" | 460 | 1050*690*1080 |
| 8 | 1.6 | |||||||
| 10 | 1.5 | |||||||
| 12 | 1.3 | |||||||
| YCR15 | 7 | 2.6 | 15 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (standard) |
65 | G3/4" | 500 | 1050*690*1080 |
| 8 | 2.4 | |||||||
| 10 | 2.1 | |||||||
| 12 | 1.8 | |||||||
| YCR22 | 7 | 3.7 | 22 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
65 | G1" | 550 | 1350*780*1250 |
| 8 | 3.5 | |||||||
| 10 | 3.1 | |||||||
| 12 | 2.7 | |||||||
| YCR30 | 7 | 5.3 | 30 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
67 | G1-1/2" | 940 | 1420*900*1425 |
| 8 | 5.1 | |||||||
| 10 | 4.6 | |||||||
| 12 | 3.9 | |||||||
| YCR37 | 7 | 6.5 | 37 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
67 | G1-1/2" | 1000 | 1420*900*1425 |
| 8 | 6.2 | |||||||
| 10 | 5.6 | |||||||
| 12 | 4.9 | |||||||
| YCR45 | 7 | 8.1 | 45 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
70 | G1-1/2" | 1050 | 1750*1100*1700 |
| 8 | 7.5 | |||||||
| 10 | 7.0 | |||||||
| 12 | 6.0 | |||||||
| YCR55 | 7 | 10.5 | 55 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
73 | G2" | 1500 | 1750*1100*1700 |
| 8 | 10 | |||||||
| 9 | 9.0 | |||||||
| 12 | 8.0 | |||||||
| YCR75 | 7 | 14.3 | 75 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
75 | G2" | 1700 | 1750*1100*1700 |
| 8 | 13.0 | |||||||
| 10 | 11.8 | |||||||
| 12 | 10.5 |
|
USA $350-18,978 / Sztuka | |
1 sztuka (Min. zamówienie) |
###
| Styl smarowania: | Smarowany |
|---|---|
| Układ chłodzenia: | Chłodzenie powietrzem |
| Źródło zasilania: | Zasilanie prądem zmiennym |
| Pozycja cylindra: | Kątowy |
| Typ konstrukcji: | Typ zamknięty |
| Typ instalacji: | Typ stacjonarny |
###
| Personalizacja: |
Dostępny
|
|---|
###
| Typ: | Sprężarka śrubowa z wtryskiem oleju i magnesami trwałymi |
| Woltaż: | 380V/50HZ/3P, 220V/60HZ/3P, 400V/50HZ/3P, 415V/50HZ/3P lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Ciśnienie robocze: | 7 barów/8 barów/10 barów |
| Zainstalowana moc silnika: | 18,5~110 kW |
| Kolor: | Niebieski |
| Metoda napędzana: | Połączenie stożkowe z napędem bezpośrednim |
| Koniec sprężonego powietrza: | Wysokowydajny blok sprężonego powietrza |
| Znak firmowy: | SCR |
| Pakiet transportowy: | Standardowe opakowanie drewniane |
| Dostępny certyfikat: | CE, ISO, UL, ASME, GHOST |
| Pochodzenie: | Szanghaj, Chiny |
| aplikacja: | Pakowanie, Malowanie, Precyzyjne Galwanizowanie, Przygotowywanie |
###
| Numer modelu | Ciśnienie robocze bar |
Pojemność (FAD) m3/min |
Moc kw |
Model jazdy Metoda chłodzenia |
Poziom hałasu dB |
Średnica wylotu | Waga kg |
Wymiar mm |
| YCR7.5 | 7 | 1.2 | 7.5 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (standard) |
63 | G3/4" | 400 | 890*560*840 |
| 8 | 1.1 | |||||||
| 10 | 1.0 | |||||||
| 12 | 0.8 | |||||||
| YCR11 | 7 | 1.8 | 11 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (standard) |
64 | G3/4" | 460 | 1050*690*1080 |
| 8 | 1.6 | |||||||
| 10 | 1.5 | |||||||
| 12 | 1.3 | |||||||
| YCR15 | 7 | 2.6 | 15 | Bezpośredni Chłodzenie powietrzem (standard) |
65 | G3/4" | 500 | 1050*690*1080 |
| 8 | 2.4 | |||||||
| 10 | 2.1 | |||||||
| 12 | 1.8 | |||||||
| YCR22 | 7 | 3.7 | 22 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
65 | G1" | 550 | 1350*780*1250 |
| 8 | 3.5 | |||||||
| 10 | 3.1 | |||||||
| 12 | 2.7 | |||||||
| YCR30 | 7 | 5.3 | 30 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
67 | G1-1/2" | 940 | 1420*900*1425 |
| 8 | 5.1 | |||||||
| 10 | 4.6 | |||||||
| 12 | 3.9 | |||||||
| YCR37 | 7 | 6.5 | 37 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
67 | G1-1/2" | 1000 | 1420*900*1425 |
| 8 | 6.2 | |||||||
| 10 | 5.6 | |||||||
| 12 | 4.9 | |||||||
| YCR45 | 7 | 8.1 | 45 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
70 | G1-1/2" | 1050 | 1750*1100*1700 |
| 8 | 7.5 | |||||||
| 10 | 7.0 | |||||||
| 12 | 6.0 | |||||||
| YCR55 | 7 | 10.5 | 55 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
73 | G2" | 1500 | 1750*1100*1700 |
| 8 | 10 | |||||||
| 9 | 9.0 | |||||||
| 12 | 8.0 | |||||||
| YCR75 | 7 | 14.3 | 75 | Napęd bezpośredni Chłodzenie powietrzem |
75 | G2" | 1700 | 1750*1100*1700 |
| 8 | 13.0 | |||||||
| 10 | 11.8 | |||||||
| 12 | 10.5 |
Wybierz sprężarkę powietrza dla swojej firmy
Wybierając sprężarkę powietrza dla swojej firmy, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest rodzaj poszukiwanej sprężarki, która może być jednostopniowa, cicha lub wyporowa. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. W końcu sukces Twojej firmy będzie zależał od tego urządzenia! Przyjrzyjmy się bliżej tym czynnikom. Zapoznaj się również z opiniami producentów sprężarek na temat swoich produktów.
Wypieranie dodatnie
Sprężarki wyporowe sprężają powietrze poprzez zasysanie objętości z wlotu i wytłaczanie jej z komory. Zwiększa to ciśnienie, pod jakim gaz może być tłoczony z wydajnością, która nie jest możliwa do uzyskania przez wylot przy niższym ciśnieniu i wyższym natężeniu przepływu masowego. Tego typu sprężarki są dostępne w konfiguracjach jednostronnego i dwustronnego działania. Klasyfikuje się je według liczby cylindrów.
Istnieją dwa rodzaje sprężarek powietrza: sprężarki tłokowe i sprężarki śrubowe. Obie są maszynami walcowymi. Sprężarki wyporowe wykorzystują tłoki i cylindry do sprężania powietrza. Powstałe ciśnienie powietrza narasta w obudowie sprężarki, zwiększając energię potencjalną sprężonego powietrza. Sprężarki śrubowe to najpopularniejsze sprężarki wyporowe, które mogą być jednostopniowymi sprężarkami śrubowymi lub wielostopniowymi sprężarkami śrubowymi z łopatkami zanurzonymi w oleju.
Przepływomierze wyporowe wykorzystują obracającą się komorę pomiarową do podziału cieczy na oddzielne ilości. Do oszacowania całkowitego przepływu wykorzystano liczbę napełnień i opróżnień komory. Przepływomierze wyporowe są jednak podatne na nieszczelności, co zmniejsza dokładność szacunków. Wyciek może prowadzić do błędnych odczytów i uszkodzenia sprężarki. Nieszczelności w sprężarkach powietrza wyporowych mogą jednak powodować spadek ciśnienia.
Najpopularniejszymi typami sprężarek wyporowych są sprężarki śrubowe, tłokowe i łopatkowe. Dostępne są również sprężarki rotacyjne, a także wiele innych sprężarek. Sprężarki wyporowe są najczęściej stosowane w dużych zakładach produkcyjnych. Jeśli rozważasz zakup sprężarki powietrza do zastosowań komercyjnych lub przemysłowych, koniecznie zapoznaj się z zasadą działania poszczególnych podzespołów. Przed podjęciem decyzji, które zastosowanie jest dla Ciebie najlepsze, zapoznaj się z poniższymi informacjami.
Sprężarki wyporowe wykorzystują tłok do wtłaczania powietrza do komory, sprężając je w tym procesie. Tłok porusza się w przeciwnym kierunku, zmniejszając w ten sposób objętość komory. Gdy ilość powietrza w komorze osiągnie maksymalną wartość, zawór otwiera się, umożliwiając jego ujście pod wyższym ciśnieniem. Sprężarki wyporowe są generalnie mniej wydajne niż sprężarki odśrodkowe. Nadal jednak stanowią doskonały wybór do wielu zastosowań.
Jednostopniowy
Ciśnienie wylotowe jednostopniowej sprężarki powietrza służy do sterowania jej pracą. Prawidłowo zaprojektowane regulatory obciążenia/odciążenia pozwalają sprężarce powietrza pracować z najwyższą wydajnością, minimalizując jednocześnie obciążenie łożysk silnika głównego. Jednostopniowe sprężarki powietrza mogą osiągać sprawność zbliżoną do zmiennej prędkości obrotowej przy odpowiedniej pojemności magazynowej. Jednak niewłaściwe przechowywanie może spowodować przedwczesne zużycie łożysk w jednostce głównej. W takim przypadku jednostopniowa sprężarka powietrza może nie być idealnym rozwiązaniem.
Jednostopniowa sprężarka powietrza ma tylko jeden cylinder, co oznacza, że do przetłoczenia powietrza z jednego cylindra do drugiego potrzebny jest jeden skok. Ciśnienie mierzy się w stopach sześciennych na minutę (CFM). Rozmiar zbiornika ma również znaczenie, ponieważ do zasilania wielu narzędzi pneumatycznych może być potrzebna duża, jednostopniowa sprężarka powietrza. Jednostopniowe sprężarki powietrza mogą być wykorzystywane w różnych zastosowaniach i mogą działać latami.
Do najczęstszych zastosowań, jednostopniowe sprężarki powietrza są najpraktyczniejszą opcją. Urządzenia te współpracują z większością narzędzi ręcznych, od młotków po szlifierki. Jednostopniowe sprężarki powietrza są lekkie i łatwe w transporcie. Jednak dwustopniowe sprężarki powietrza zapewniają większy przepływ powietrza (CFM), co czyni je lepszym wyborem do zastosowań przemysłowych lub komercyjnych. Należy jednak pamiętać, że sprężarki dwustopniowe nie nadają się do użytku prywatnego. Dlatego, jeśli głównym celem są prace typu „zrób to sam” i rękodzieło, lepiej wybrać jednostopniową sprężarkę powietrza.
W porównaniu z dwustopniowymi sprężarkami powietrza, jednostopniowe sprężarki śrubowe są tańsze. Pochodzą od różnych producentów i oferują moc od 3 do 600 koni mechanicznych. Jednostopniowe sprężarki powietrza to ekonomiczne rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb. Oferują elastyczność i wiele metod sterowania, co czyni je doskonałym wyborem do wielu różnych zastosowań. Dlatego wybierając sprężarkę powietrza dla swojej firmy, wybierz tę, która oferuje najbardziej odpowiednie funkcje.
Jednostopniowe sprężarki powietrza to najtańsze i najłatwiejsze w obsłudze urządzenia do małych i średnich zadań. Charakteryzują się również wyższym stopniem sprężania. Stopień sprężania to stosunek bezwzględnego ciśnienia tłoczenia do bezwzględnego ciśnienia wlotowego. Przy obliczaniu tego stopnia uwzględnia się ciśnienie atmosferyczne i ciśnienie manometryczne. Stopień sprężania zwiększa powierzchnię wirnika, co zwiększa obciążenie osiowe.
Jednostopniowe sprężarki powietrza są mniejsze i łatwiejsze w transporcie niż sprężarki dwustopniowe. Jednostopniowe sprężarki powietrza mają jeden wlot powietrza, a dwustopniowe – dwa. Różnica między sprężarkami jednostopniowymi a dwustopniowymi w dużej mierze zależy od liczby sprężeń powietrza. Sprężarka jednostopniowa spręża powietrze raz, podczas gdy sprężarka dwustopniowa spręża tę samą ilość powietrza dwukrotnie.
niski poziom hałasu
Ciche sprężarki powietrza idealnie nadają się do różnorodnych zastosowań. Chociaż żadna sprężarka nie jest całkowicie bezgłośna, niektóre modele są znacznie cichsze od innych. W przypadku przenośnej sprężarki Hitachi EC28M poziom hałasu wynosi 59 decybeli. Sprężarka wyposażona jest w stalowe rolki, które chronią podzespoły wewnętrzne i nadają jej elegancki, nowoczesny wygląd. Posiada również zbiornik paliwa o pojemności jednego galona i napęd o mocy pół KM.
Hałas generowany przez sprężarki powietrza może rozpraszać uwagę i obniżać produktywność. Aby zapewnić pracownikom zdrowie i dobre samopoczucie w pracy, ważne jest, aby wybierać sprężarki o niskim poziomie hałasu. Chociaż hałas jest niefortunnym aspektem pracy na hali produkcyjnej, jego redukcja może poprawić produktywność. Ograniczając rozpraszający hałas, pracownicy mogą skupić się na swojej pracy i komunikować się efektywniej. To oznacza wyższą jakość pracy i zadowolenie klientów. Jeśli szukasz sprężarki o niskim poziomie hałasu, koniecznie przeczytaj poniższe wskazówki.
Ciche sprężarki powietrza to doskonały wybór dla firm każdej wielkości. Te wydajne urządzenia mogą obsługiwać wiele narzędzi jednocześnie. Dwa zbiorniki na wodę wykonane są z odpornego na rdzę aluminium i można je układać jeden na drugim. Ta sprężarka powietrza jest cięższa i z łatwością radzi sobie z dużymi zadaniami. Jest droższa niż inne sprężarki powietrza, ale może wydajnie wykonać wiele zadań. Sprężarki powietrza CZPT Air Tools objęte są roczną gwarancją i są polecane przez wykonawców.
Bezgłośne sprężarki powietrza są zazwyczaj droższe niż porównywalne produkty, ale warte są swojej ceny. Bezgłośne sprężarki to dobre rozwiązanie dla firm, które muszą unikać przeszkadzania osobom w pobliżu. Na przykład, warto rozważyć cichy kompresor powietrza do gabinetu stomatologicznego, który nie toleruje hałasu. Na szczęście ten problem można rozwiązać, przenosząc sprężarkę w miejsce bardziej odizolowane od miejsca pracy.
Jedna z marek cichych sprężarek powietrza oferuje dwa modele. Model CZPT Air Tools 2010A wyposażony jest w dużą, odlewaną aluminiową obudowę, manometr regulujący ciśnienie oraz dwa uniwersalne szybkozłącza. Podczas pracy generuje hałas o natężeniu 68 decybeli. Posiada duży, 8-galonowy zbiornik paliwa oraz kółka i uchwyty ułatwiające transport. Jego mocny silnik generuje niski poziom hałasu, wynoszący 68 decybeli.
Kolejnym popularnym, cichym kompresorem powietrza jest Makita MAC210Q Quiet Series. Ten model generuje do 71,5 decybeli hałasu, co odpowiada ilości powietrza wytwarzanego przy ciśnieniu 90 PSI. MAC210Q jest wyposażony w wytrzymałą, bezolejową pompę i waży zaledwie 16 kg (36 funtów) wraz z uchwytem i kółkami. Kompresory te są łatwe w transporcie i idealnie nadają się do pracy wewnątrz pomieszczeń.

redaktor przez czh 2022-12-03